Filozofia majiteľky

Za každým úspešným podnikom hľadaj vášeň majiteľa. Preto sme sa rozhodli ponúknuť vám rozhovor s majiteľkou solária – Ivkou Šimkovou.

„Pred 10 rokmi som bola návštevníčkou viacerých solarií v Banskej Bystrici, ako náročnému zákazníkovi sa mi ani jedna prevádzka nepáčila v poskytovaní služieb v tejto oblasti – či už v kvalite strojov, čistote priestorov a aj samotných solarií alebo otváracích hodín. Tak som si povedala, prečo si neotvoriť podnik na úrovni?

Naša Guapa funguje presne od 28.4.2008, prvé dva roky sme boli v starých priestoroch oproti starému Prioru. Interiér bol nádherný, vstup priamo z ulice , ale potrebovali sme vyhovieť zákazníkom, ktorí dnes viac ako v 70% prípadoch prichádzajú do solária autom. Preto sme zvolili priestory bližšie k centru.

Vždy sa snažím prinášať nové, inovatívne riešenia. Vysadili sme preto na najvyššiu radu solarií značky Ergoline, ako prví sme priniesli do Banskej Bystrice solárium s klimatizáciou a technológiou Aquafresh. Rovnako sa venujeme aj našim klientkám a klientom aj v sfére marketingu, vážime si každého jedného návštevníka salónu, preto vytvárame rôzne akcie, aby sme im vyšli v ústrety. Týmito aktivitami sme získali verných a dlhodobých zákazníkov, ktorí su spokojní s poskytovaním našich služieb, takisto si u nas prídu na svoje aj deti čakajúce svojich rodičov. Pre najmenších máme u nás plyšové hračky i počítač plny hier, wifi 😉 Každý si môže jednoducho prísť na svoje.

V roku 2017 sa nám podarilo pridať šieste solárium na našu prevádzku a to vlajkovú loď od megaSun, Alpha deluxe , spojenie luxusu s výnimočným výkonom, inteligentný systém opaľovania a kolagenovej terapie itelliSun prinášame na Slovensko ako prvý. Druhou novinkou bola výmena vertikálneho solária za novšie – s vibračnou podlahou, ktorá pôsobí v rôznych intenzitách nastavenia spevňujúco a znižuje výskyt celulitídy. Ako jediný v Banskej Bystrici a okolí sa môžete osviežiť počas vibrovania a opaľovania aj jemnou parou Aquafres. Ale dosť bolo slov, prídite si ho vyskúšať 🙂

Snažíme sa, aby sa ľudia u nás cítili ako na dovolenke, o com svedčí aj dekorácia. Predtým to boli plážové motívy, teraz sa u nas môžete ponoriť do podmorského sveta …prídu si k nám oddýchnuť načerpat novú energiu a samozrejme krásne a hlavne zdravo sa aj opáliť.

Sledujem stále nové trendy a technológie v oblasti opaľovania, technika pokročila v priebehu 9 rokov od otvorenia neskutočne dopredu, preto sa snažíme prostredníctvom nášho štúdia dať zákazníkom špičkovú kvalitu, akej v širokom okolí niet. Kedže mám vyštudovanú sociálnu filozofiu a marketing, snažím sa byť svojím zákazníkom čo najbližšie práve našimi službami, ich kvalitou a neustálym zdokonalovaním sa. Preto vznikla Guapa :)“